^Powrót

 • 1 Hostel
  Dużą zaletą "Fabryki jedzenia" jest miła, profesjonalna obsługa i pyszne jedzenie. Dla naszych gości oferujemy duży parking.
 • 2 Fabryka Jedzenia
  Doskonała lokalizacja w centrum miasta pozwala na łatwy dojazd. W pobliżu znajduje się lodowisko, basen z sauną i jakuzzi, siłownia, kino 3D.
 • 3 Hostel
  Do dyspozycji gości są 22 pokoje (2- , 3- i 4 osobowe) i 2 apartamenty. Każdy schludny, elegancki i wyposażony jest w telewizor LCD, łazienkę
 • 4 Fabryka Jedzenia
  Organizujemy wesela, chrzciny, komunie, studniówki, przyjęcia rodzinne.
 • 5 Hostel
  Miłośnicy aktywnego spędzania wolnego czasu również znajdą coś dla siebie. Niedaleko znajdują się korty tenisowe i boisko do siatkówki. Mamy nadzieję, że dzięki nam każdy znajdzie coś dla siebie.

Fabryka Jedzenia

  
  
From Address:
 
Fabryka Jedzenia jest zlokalizowana w ścisłym centrum miasta przy ul. Piłsudskiego 5. To jedno z najbardziej ciekawych propozycji noclegowo-gastronomicznych na Podlasiu (więcej).

Naszymi bezpośrednimi sąsiadami są: kino 3D, Pływalnia Miejska, Gimnazjum Miejskie.

Jadąc od strony Warszawy kierujemy się do centrum miasta. Na drugich światłach skręcamy w prawo, jedziemy około 200 m i skręcamy w lewo na Pływalnie Miejską. Fabryka Jedzenia znajduje się po prawej stronie.

Jadąc od strony Białegostoku skręcamy w lewo na pierwszych światłach i za około 200 m skręcamy ponownie w lewo na Pływalnie Miejską. Fabryka Jedzenia znajduje się po prawej stronie.

Charakterystycznym punktem orientacyjnym są dwa „pasące się” żubry przed Fabryką Jedzenia.

 

KONTAKT

ul. Piłsudskiego 5

18-300 Zambrów

tel. 86 475 44 66

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.